Õnnetriinude sõit teatrisse ja muuseumi.

Päev oli väga sündmusterohke ja lapsed olid juba hommikul elevil, sest Tallinna sai minna rongiga. Päev oli täis avastamisrõõmu ja palju uut ja huvitavat sai vaadatud ning nähtud. Teatrimajja jõudes ootas meid ees muuseumi külastus, kus oli palju erinevaid tubasid täis väga palju erinevaid ja huvitavaid asju.

Teatrimaja fuajees ootas meid suur draakon, mida lapsed meelsasti  vaatasid. Muuseumis sai liiva peale joonistada pintsliga, lastele väga meeldis

Õuduste kelder – see koht tundus mõnele lapsele kõhe ja nad tulid sealt kiirelt välja, aga osadele lastele väga meeldis ja nad käisid seal korduvalt. Seal ruumis oli täitsa pime, ainult mõni pisike lambike põrandal.

Seal oli erinevate tubasid, erinevate tegevustega.

Kõige rohkem meeldis lastele selline garderoobi tuba, kus sai erinevaid kostüüme, parukaid ja jalavarje proovida ja katsuda, Lastele see tuba väga meeldis.

Klaasist sild oli ka üks suur tõmbenumber.

Isegi Õpetaja Pille sai mõne tegelase paruka ära proovitud. Lapsed muidugi proovisid korduvalt ja ei tahtnud kuidagi sealt ära tulla.

Peale muuseumi külastust läksime vaatama teatri etendust „Rapuntsel“ , mis lastele samuti väga meeldis. Kõige huvitavam oli muidugi see, et Rapuntsel ja Prints ikka kokku said ja õnnelikult edasi elavad. Peale teatrit oli natuke vaba aega. Kes käis kohvikus, kes jahutas linna peal, kes käis poodides, kes leidis veel mõne muuseumi mida külastada. Tagasisõit oli rongiga. Kõik olid väsinud kuid õnnelikud. Rongis jagati maiustusi, istuti ja jagati muljeid. Kokkuvõttes oli väga põnev päev.