Üllatus emadepäevaks

• Kooli nimi:Tammiku Põhikool
  • Klass/rühm:5. klassid
  • Tegevuse juhendaja:Inna Gorbunova

Üks armas viis, kuidas oma kallile emale emadepäeval üks tore üllatus on teha, on kirjutada selleks üks südamlik kiri. Kuid kuidas kirja saata? Kuidas see kiri üldse meie postkasti jõuab?

Tammiku Põhikooli 5. klasside õpilased otsustasid oma emadepäeva puhul kirjutada kirju või joonistada kaarte. Selleks, et laste eesti keele sõnavara laieneks, tuli kiri kirjutada eesti keeles ja vähemalt kümne omadussõnaga, mis iseloomustaks teda.

Seejärel õpilased leppisid kokku postkontori osakonnajuhataja kokku, et ta teeks neile ülevaate postkontori tööst. Õpetaks, kuidas ja milliseid andmeid ümbrikule peale kirjutada ning miks on õiged sihtnumbrid tähtsad.

Õpilased käisid ka ise postkontoris, kust nad ostsid endale ümbrikud ja täitsid need vajaliku informatsiooniga ära ning panid kirjad oma emale teele.

Allpool olev videos on näha kogu tegevus pildi seeriana!