GENERAL PROGRAM MANAGEMENT


kristi-goldberg

Kristi Goldberg

Training manager

kristi.goldberg@ivek.ee
tel: 5515311
Skype: kristigoldberg

kristi-krilovs

Kristi Krilovs

program co-ordinator

kristi.krilovs@ivek.ee
tel: 5012901
Skype: kristikrilovs

Hälis

Hälis Rooste

consultant, trainer
Ida-Viru County coordinator

halis.rooste@ivek.ee
tel: 529 6027
Skype: hrooste

Harjumaa


Siim_Kasari

Siim Kasari

Noorte koordinaator

siim@heak.ee
tel: 5823 8311
Skype: siim.kasari

Läänemaa


Cynne1

Cynne Põldäär

Ettevõtluskonsultant

cynne@lak.ee
tel: 5621 4386
Skype: cynnep

Viljandimaa


kairi

Kairi Ong

haridusprogrammi "Ettevõtlik kool" koolitaja

kairi.ong@viljandimaa.ee
5854 4679
Skype: kairiong

Jõgevamaa


Marve_pilt_2014

Marve Millend

juhataja/ettevõtluskonsultant

marve@jaek.ee
tel: 521 0431
Skype: marvemill

Võrumaa


terje1

Terje Moisto

Ettevõtluskonsultant

terje@vaa.ee
tel. 5309 1180
Skype: terje.moisto

Põlvamaa


15_03_2012_Mooste_IMG_5230

Diana Plakso

Ettevõtluskonsultant

diana.plakso@polvamaa.ee
tel: 527 5899
Skype: diana.plakso

Tartumaa


janeli

Janeli Virnas

Projektijuht

janeli.virnas@tartu.bas.ee
5348 4685
Skype: janeli.virnas

Hiiumaa


Henri

Henri Reeder

Noorte ettevõtlikkuse koordinaator

henri@tuuru.edu.ee
tel: 5662 4812

Järvamaa


Reelika

Reelika Lepik

haridusprogrammi "Ettevõtlik kool" koolitaja

reelika@jarva.ee
tel: 551 3786
Skype: reelika_12

Raplamaa


NeleHulkko

Nele Hulkko

Noorte ettevõtlikkuse konsultant

nele@raek.ee
584 52512
Skype: nele.hulkko

Pärnumaa


Viivika

Viivika Vilja

Noorte ettevõtlikkuse projektijuht

viivika@peak.ee
502 9214
Skype: viivika.vilja

Saaremaa


TriinArva

Triin Arva

Konsultant

triin@sasak.ee
tel: 452 0557

Valgamaa


nophoto

Anneli Kattai

Ettevõtluskonsultant

Lääne-Virumaa


AnuOja

Anu Oja

Noorte ettevõtlikkuse programmi juht

nep@arenduskeskus.ee
tel: 5881 1639
Skype: anu.oja

Call now
for free consultation
: +372 339 5620
Mail now
free consultation
: info@ivek.ee