Ida-Virumaa


kristi-goldberg

Kristi Goldberg

haridusprogrammi "Ettevõtlik kool" koolitusjuht

kristi.goldberg@ivek.ee
tel: 5515311
Skype: kristigoldberg

kristi-krilovs

Kristi Krilovs

haridusprogrammi "Ettevõtlik kool" üle-eestiline koordinaator

kristi.krilovs@ivek.ee
tel: 5012901
Skype: kristikrilovs

Hälis

Hälis Rooste

haridusprogrammi "Ettevõtlik kool" konsultant/koolitaja
Ida-Viru võrgustiku koordinaator

halis.rooste@ivek.ee
tel: 529 6027
Skype: hrooste

Harjumaa


nophoto

Ege Kirik

Noorte ettevõtlikkuse koordinaator

ege@heak.ee
tel: 5698 0804

Läänemaa


nophoto

Kaja Rüütel

Projektijuht

kaja.ruutel@laanemaa.ee

tel: 5566 4766

Viljandimaa


kairi

Kairi Ong

haridusprogrammi "Ettevõtlik kool" koolitaja

kairi.ong@viljandimaa.ee
5854 4679
Skype: kairiong

Jõgevamaa


Marve_pilt_2014

Marve Millend

juhataja/ettevõtluskonsultant

marve@jaek.ee
tel: 521 0431
Skype: marvemill

Võrumaa


EliisErmel Võrumaa

Eliis Ermel

Noorte ettevõtlikkuse konsultant

Põlvamaa


15_03_2012_Mooste_IMG_5230

Diana Plakso

Ettevõtluskonsultant

diana.plakso@polvamaa.ee
tel: 527 5899
Skype: diana.plakso

Tartumaa


Janeli_pilt_2018

Janeli Virnas

Projektijuht

janeli.virnas@arinouandla.ee
5348 4685
Skype: janeli.virnas

Hiiumaa


Henri

Henri Reeder

Noorte ettevõtlikkuse koordinaator

henri@tuuru.edu.ee
tel: 5662 4812

Järvamaa


Reelika

Reelika Lepik

haridusprogrammi "Ettevõtlik kool" koolitaja

reelika@jarva.ee
tel: 551 3786
Skype: reelika_12

Raplamaa


nophoto

Anu Kaar

Ettevõtluskonsultant-projektijuht

anu@raek.ee

56 488 486

Skype: anukaar1

Pärnumaa


Viivika

Viivika Vilja

Noorte ettevõtlikkuse projektijuht

viivika@peak.ee
502 9214
Skype: viivika.vilja

Saaremaa


TriinArva

Triin Arva

Konsultant

triin@sasak.ee
tel: 452 0557

Valgamaa


nophoto

Anneli Kattai

Ettevõtluskonsultant

Lääne-Virumaa


AnuOja

Anu Oja

Noorte ettevõtlikkuse programmi juht

nep@arenduskeskus.ee
tel: 5881 1639
Skype: anu.oja

Call now
for free consultation
: +372 339 5620
Mail now
free consultation
: info@ivek.ee