Haridusfestival ootab partnereid!

Haridusfestival on haridusprogrammi “Ettevõtlik kool” algatusel aastal 2007 sündinud õppijakeskse õpikäsituse ja ettevõtliku õppe hariduspidu, mis on siiani toimunud Ida-Virumaal.

Koostöös erinevate partneritega oleme pakkunud õpetajatele, õpilastele, lapsevanematele, koolijuhtidele põnevaid töötubasid, harivaid seminare ja võimalust jagada oma edulugusid ning tutvuda teiste lugudega üle-eestilise edulugude konkursi raames. Eelmisel aastal oli peakorraldajaks Narva Kutseõppekeskus ning külastajaid oli kokku 600 erinevatest Eestimaa nurkadest. Sel aastal on meil tänu ettevõtlusõppeprogrammile Edu&Tegu võimalus tuua festival välja Ida-Virumaalt Pärnusse ja meie suurpartneriks on Pärnumaa Kutsehariduskeskus.

Aita luua praktilist tegutsemist ja parimaid praktikaid jagav päev osalejatele. Sel aastal on Haridusfestivali alapealkiri “Ettevõtlik noor, edukas noor!” ja toimumiskuupäev 20.10. 2016

Kui oled valmis läbi viima töötuba (formaat on teie valida – miniseminar, kaasav loeng, näidistund vms eelkõige õppijakesne ja ettevõtlikku õpet toetav formaat) palun pane oma mõtted kirja siin

Osalejate registreerumine töötubadesse toimub keskselt ja avatakse 1. oktoobril.

Tekkis küsimusi? Võta julgesti ühendust. (kristi.krilovs@ivek.ee, tel 5012901)

Kasuta võimalust tutvustada oma organisatsiooni läbi praktilise ja põneva tegevuse.