Ettevõtliku Kooli e-vahetund on uus veebikohtumiste sari, mis on suunatud kõikidele Ettevõtliku Kooli võrgustiku liikmetele: õpetajatele, koordinaatoritele, koolijuhtidele jt. E-vahetunni eesmärk on jagada olulist informatsiooni kõikide liikmete vahel ning toetada õppeasutusi vastavalt nende ootustele.

E-vahetunni formaat:

e-vahetund, ettevõtlik kool

• Üks kord kuus toimuv vestlusring EVK võrgusiku koolide/lasteaedade esindajatega.
  • E-vahetund toimub iga kuu eelviimasel kolmapäeval, e-vahetunni pikkus 1 tund (60 min)
  • E-vahetunnis kohtuvad teiega Heidi ja Piret, lisaks maakondlikud koordinaatorid.
  • Vahetu kommunikatsioon ja ühismõtlemine, et leida paremaid lahendusi, luua vajalikke kontakte jms.
  • E- vahetunnis vastame küsimustele, mis teil on tekkinud.
  • Esimeses e-vahetunnis püüame kaardistada esmased küsimused, probleemid.
  • Olete oodatud meie poole pöörduma ettepanekute ja mõtetega ka muul ajal!

Veebikohtumised toimuvad kord kuus veebiplatvormi Zoom kaudu ning on kõikidele tasuta. Osalemiseks ei ole vaja eelnevalt registreeruda!

Toimumisajad 2021:

• Esimene kohtumine: 24. märts kell 15:15-16:15
    Teemad:
    Esimese kohtumise eesmärgiks kaardistada kõikide osapoolte ootused, et planeerida juba järgmiseid e-vahetunde. Kohtumist veavad eest haridusprogrammi arendusjuht Heidi Uustalu ja üle-eestilise võrgustiku koordinaator Piret Torm-Mirontšik.
  • Teine kohtumine: 21. aprill kell 15:30-16:30
    Teemad:
    Järgmisel korral toome 2 praktilist näidet TULEM tööriista kasutamisest. Lisaks selgitame standardi üleminuku perioodi. Ootame osalema eelkõige õpetajaid, kes on huvitatud TULEMi teemadest.
    Kuna huvi TULEMi vastu on väga suur, on sel korral vajalik eelregistreerimine. E-vahetunnile on 300 kohta!

Registreerida on võimalik siin. Peale registreerimist saate automaatse e-maili, kus on ka link osalemiseks.
    E-vahetunni salvestust on hiljem võimalik järele kuulata. Jagame salvestust meie kodulehel ja Facebookis.

• Kolmas kohtumine: 19. mai kell 15:30-16:30