Ettevõtliku Kooli e-vahetund on uus veebikohtumiste sari, mis on suunatud kõikidele Ettevõtliku Kooli võrgustiku liikmetele: õpetajatele, koordinaatoritele, koolijuhtidele jt. E-vahetunni eesmärk on jagada olulist informatsiooni kõikide liikmete vahel ning toetada õppeasutusi vastavalt nende ootustele.

E-vahetunni formaat:

e-vahetund, ettevõtlik kool

• Üks kord kuus toimuv vestlusring EVK võrgusiku koolide/lasteaedade esindajatega.
  • E-vahetund toimub iga kuu eelviimasel kolmapäeval, e-vahetunni pikkus 1 tund (60 min)
  • E-vahetunnis kohtuvad teiega Heidi ja Piret, lisaks maakondlikud koordinaatorid.
  • Vahetu kommunikatsioon ja ühismõtlemine, et leida paremaid lahendusi, luua vajalikke kontakte jms.
  • E- vahetunnis vastame küsimustele, mis teil on tekkinud.
  • Esimeses e-vahetunnis püüame kaardistada esmased küsimused, probleemid.
  • Olete oodatud meie poole pöörduma ettepanekute ja mõtetega ka muul ajal!

Veebikohtumised toimuvad kord kuus veebiplatvormi Zoom kaudu ning on kõikidele tasuta. Osalemiseks ei ole vaja eelnevalt registreeruda!

Toimumisajad 2021:

• Vaata teist kohtumist (21. aprill) järele:

• Vaata kolmandat kohtumist (19.mai) järele: