Voka lasteaed Naksitrallid – Ettevõtliku Kooli võrgustiku liige alates 2008

Ettevõtliku Kooli võrgustikus on lasteaed aastast 2008 ning täna on lasteaial meie hõbetase. Edulugude konkursile on lastead igal aastal esitanud põnevaid praktikaid. Lasteaial on ka lapsevanematega hea koostöö: vanemad toetavad ja aitavad kaasa erinevate õppevaldkondade planeerimisel; projektipõhine õpe toimub alati kodude toel, vanemate kaasatusega.

Seoses Toila valla haridusasutuste (Kohtla-Nõmme Kool/lasteaed ja lasteaed Naerumeri) omavahelise kontakti tihenemisega on toiminud suurepäraselt asutuste vahelised kogemuspäevad ja osaliselt toimunud ja tulemas õpetajavahetused ja ka lastevahetus.

Mis on Ettevõtlik Kool?

Ettevõtlik Kool on kaasaegse hariduse kvaliteedimärk, mis on koondnimetus põnevale ja kaasavale õppimise metoodikale ning ühtlasi haridusprogramm, mis toob koolidesse ja lasteaedadesse rohkem iseseisvat ja ettevõtlikku hoiakut, arendab lastes otsustusvõimet ja ärgitab tegutsemishimu.