Kirju Mirju Lasteaed: Ettevõtliku Kooli võrgustikus alates 2009. aastast

Kirju-Mirju lasteaed kuulub Ettevõtliku Kooli võrgustikku aastast 2009. Ettevõtliku Kooli koolitustelt saadud teadmised on aidanud õpetajatel muuta oma tegevused huvitavamaks andes lastele võimaluse osaleda planeerimisel ja tegemistes aktiivselt tegutsedes ja avastades õppida läbi oma kogemuste.

Lisaks sellele sai Kirju-Miru lasteaed 2017. aastal Ettevõtliku Kooli hõbetaseme ning on edukalt osalenud meie edulugude konkursil. Nad on saanud lausa kahel korral teise koha põnevate algatuste (2017. a “First lego Leaner Jr. näitus” ja 2018. a “Minu kodu Kohtla-Järve”) eest.

Mis on Ettevõtlik Kool?

Ettevõtlik Kool on kaasaegse hariduse kvaliteedimärk, mis on koondnimetus põnevale ja kaasavale õppimise metoodikale ning ühtlasi haridusprogramm, mis toob koolidesse ja lasteaedadesse rohkem iseseisvat ja ettevõtlikku hoiakut, arendab lastes otsustusvõimet ja ärgitab tegutsemishimu.