2008 – Protsessi käigus on toimunud protsessi arenguks vajaminevate jätkuprojektide koostamine protsessi edasiarendamiseks, ekspertiisi pakkumine ettevõtlikku kooli võrgustiku tegevusele, võrgustiku laienemisega kaasnevad tegevused, võrgustiku koordineerimine, võrgustiku kodulehe ja infolisti käigushoidmine.

21-25.09 toimus õppereis Šotimaale, kaasatud EAS, HTM, Innove, TÜ Ettevõtluskeskus, Leader grupp, koolid (13 osalejat)
1-5.12 Toimus Šoti eksperdi Eric Burtoni visiit Eestisse

Visiidi põhiüritused:

• 26.05 – Ettevõtlikku kooli konkurss Ida-Virumaal, mille auhinnaüritus toimus 26.05 IVEK korraldusel ja EASi ning MKMkaasabil Jõhvi Kontserdimajas.
  • Esmakordselt Ida-Virumaal tunnustati koolides ettevõtlikkusharidusega tegelevaid õpetajaid ja aktiivseid õpilasi. “Ettevõtlik kool” konkursi eesmärk – välja selgitada, tunnustada ja laiemale avalikkusele esitleda silmapaistvamaid projekte ja projekti meeskondi, kes on panustanud piirkondliku ettevõtlikkushariduse edendamisesse. Lisaks nimetatule on konkursi eesmärgiks ettevõtlikkuse, kui hoiaku, propageerimine ühiskonnas.
  • Konkursile laekus Ida-Virumaa üldhariduskoolidest 21 2007/2008a. teostatud projekti. Konkursi raames premeeriti rahaliste auhindadega (nominendid 3000 EEK, vanuseastme võitjad 6000 EEK, peaauhinna võitja sai veel lisaks sellele 4000EEK) erinevates vanusekategooriates kokku 9 projekti. Üritust toetasid kokku 9 sponsor ettevõtet, MAK ja IVEK. Auhinnaüritusest võttis osa 26 kooli esindajat, 27 külalist, press, koolilapsed, toimus “Ettevõtliku kooli” esitlus Terevisioonis, ETV-s, ORT-v, Raadio 4-s, ER-s.