Haridusprogrammi Ettevõtlik Kool „Kuldpartner“ on tunnustus, mida jagatakse ühele üleriigiliselt olulisele Ettevõtliku kooli võrgustiku partnerile kord aastas alates 2020. aastast.
“Kuldpartneri” tunnustamise eesmärk on väärtustada ja tõsta esile häid koostööpartnereid, kollektiive või organisatsioone.

ettevõtliku kooli kuldpartner

Kandidaate esitavad maakondlike arenduskeskuste noorte ettevõtlikkuse koordinaatorid ning laureaat valitakse välja maakondlike arenduskeskuste esindajatest moodustatud komisjoni poolt.

Ettevõtliku Kooli Kuldpartnerid:

2020.a – Tallinna Ülikooli Haridusinnovatsiooni Keskus

Tunnustuse saajad:
– on andnud silmapaistva panuse ettevõtliku hoiaku arendamisse,
– on teinud koostööd erinevate osapooltega,
– on toetanud ja arendanud ettevõtliku hoiaku jaoks olulisi koostöövõrgustikke.

Tunnustuse saajale jääb mälestuseks õpilaskonkursi korras valminud meene, mis antakse üle konkursi võitnud õppuri poolt iga-aastasel üle üle-eestilisel hariduskonverentsil. Meenega käib kaasas tunnustav digimärk – „Ettevõtliku Kooli Kuldpartner“.

Kuldpartneri meene:

Selle aasta Ettevõtliku Kooli Kuldpartneri meene ja meene nimekonkursi võitis Pärnu Rääma Põhikooli 7b klassi õpilane Lene Jüriso meenega “TUNNUSTUSE MAJAKAS”.

Kuldpartneri meene

Meeneks on majakana kujundatud valgusti, mis näitab suunda. Valgusti ülemine serv on kui kroon ning alus kui tammelehtedest pärg. Disainis on õpilane inspiratsiooni saanud Ettevõtliku Kooli sõnapilvest, milles välja toodud omadused aitavad partneril ettevõtlikkuse teekonnal kindlamalt suunda näidata.