Ida-Virumaa


Heidi Uustalu

Heidi Uustalu

haridusprogrammi "Ettevõtlik kool" arendusjuht
heidi.uustalu@arenduskeskused.ee

nophoto

Piret Torm-Mirontšik

haridusprogrammi "Ettevõtlik kool" üle-eestiline koordinaator

piret.torm@arenduskeskused.ee

Hälis Rooste

Hälis Rooste

haridusprogrammi "Ettevõtlik kool"koolitaja
Ida-Viru võrgustiku koordinaator / ettevõtliku õppe koordinaator

halis.rooste@ivek.ee

VALGAMAA


Jelena Kalames

Jelena Kalames

Noorte ettevõtlikkuse koordinaator

jelena.kalames@valgamaa.ee

Läänemaa


Kaja Rüütel

Kaja Rüütel

Projektijuht

kaja.ruutel@laanemaa.ee

Viljandimaa


Kairi Ong

Kairi Ong

haridusprogrammi "Ettevõtlik kool" koolitaja

kairi.ong@viljandimaa.ee

Jõgevamaa


Marve Millend

Marve Millend

ettevõtluskonsultant

marve.millend@jaek.ee

Võrumaa


Eliis Ermel

Eliis Ermel

Noorte ettevõtlikkuse konsultant

eliis.ermel@vorumaa.ee

Põlvamaa


Kristel Koddala

Kristel Koddala

haridusprogrammi "Ettevõtlik kool"koolitaja

kristel.koddala@polvamaa.ee

Tartumaa


Janeli Virnas

Janeli Virnas

Projektijuht

janeli.virnas@arinouandla.ee

Hiiumaa


Henri Reeder

Henri Reeder

Noorte ettevõtlikkuse koordinaator

henri.reeder@hiiumaa.ee

Järvamaa


Reelika Lepik

Reelika Lepik

haridusprogrammi "Ettevõtlik kool" koolitaja

reelika@jarva.ee

Raplamaa


Anu Kaar

Anu Kaar

Ettevõtluskonsultant-projektijuht

anu@raek.ee

Pärnumaa


Viivika Vilja

Viivika Vilja

Noorte ettevõtlikkuse projektijuht

viivika@parnumaa.ee

Saaremaa


Triin Arva

Triin Arva

Konsultant

triin.arva@sasak.ee

Harjumaa


nophoto

Ege Kirik

Noortevaldkonna projektijuht

ege.kirik@heak.ee

Lääne-Virumaa


AnuOja

Anu Oja

Noorte ettevõtlikkuse programmi juht

anu@arenduskeskus.ee

позвоните нам
: +372 339 5620
Mail now
free consultation
: info@arenduskeskused.ee
[/vc_row]