Ida-Virumaa


kristi-goldberg

Kristi Goldberg

haridusprogrammi "Ettevõtlik kool" koolitusjuht

E-post: kristi.goldberg@ivek.ee

kristi-krilovs

Kristi Krilovs

haridusprogrammi "Ettevõtlik kool" üle-eestiline koordinaator

E-post: kristi.krilovs@ivek.ee

Hälis

Hälis Rooste

haridusprogrammi "Ettevõtlik kool" konsultant/koolitaja
Ida-Viru võrgustiku koordinaator

E-post: halis.rooste@ivek.ee

Harjumaa


nophoto

Ege Kirik

Noorte ettevõtlikkuse koordinaator

E-post: ege@heak.ee

Läänemaa


nophoto

Kaja Rüütel

Projektijuht

E-post: kaja.ruutel@laanemaa.ee

Viljandimaa


kairi

Kairi Ong

haridusprogrammi "Ettevõtlik kool" koolitaja

E-post: kairi.ong@viljandimaa.ee

Jõgevamaa


Marve_pilt_2014

Marve Millend

juhataja/ettevõtluskonsultant

E-post: marve.millend@jaek.ee

Võrumaa


EliisErmel Võrumaa

Eliis Ermel

Noorte ettevõtlikkuse konsultant

E-post: eliis.ermel@vorumaa.ee

Põlvamaa


k.koddala

Kristel Koddala

Ettevõtluse ja noorte projektijuht

E-post: kristel.koddala@polvamaa.ee

Tartumaa


Janeli_pilt_2018

Janeli Virnas

Projektijuht

E-post: janeli.virnas@arinouandla.ee

Hiiumaa


Henri

Henri Reeder

Noorte ettevõtlikkuse koordinaator

E-post: henri.reeder@hiiumaa.ee

Järvamaa


Reelika

Reelika Lepik

haridusprogrammi "Ettevõtlik kool" koolitaja

E-post: reelika.lepik@jarva.ee

Raplamaa


nophoto

Anu Kaar

Ettevõtluskonsultant-projektijuht

E-post: anu.kaar@raek.ee

Pärnumaa


Viivika

Viivika Vilja

Noorte ettevõtlikkuse projektijuht

E-post: viivika.vilja@parnumaa.ee

Saaremaa


TriinArva

Triin Arva

Konsultant

E-post: triin.arva@sasak.ee

Valgamaa


nophoto

Anneli Kattai

Ettevõtluskonsultant

E-post: anneli.kattai@valgamaa.ee

Lääne-Virumaa


AnuOja

Anu Oja

Noorte ettevõtlikkuse programmi juht

E-post: anu@arenduskeskus.ee

позвоните нам
: +372 339 5620
Mail now
free consultation
: info@ivek.ee