Edulood

0583805C-870F-435B-9F57-76B08AEE1296 Tagasi

Ida-Virumaa / Sillamäe Lasteaed Päikseke

Munataskute teater

Lisainfo

  • Projekti nimi:Munataskute teater
  • Piirkond:Ida-Virumaa
  • Kooli nimi:Sillamäe LA Päikseke
  • Klass/rühm:6-7aastased lapsed
  • Tegevuse juhendaja:Zanna Mjagkova

Kuidas ühendada omavahel prügi taaskasutus ja teater? Sellele küsimusele annab vastuse Sillamäe lasteaia Päiksekese väike edulugud.

Lapsed koos rühmaõpetajaga otsustasid omavahel siduda asjade taaskasutamise teema ning teatritegemise – ja kuidas ikka, kui teha taaskasutatavatest materjalidest ise nukke.

Esimese asjana vesteldi omavahel teatrielukutsede teemadel. Saadi teada, millised ametid teatrimajas olemas on. Lisaks sellele toimus lastele tund teemal “Sipelgas Ferda vähendab prügi”, mida tehti koostöös Ida-Viru Keskkonnaametiga, mille raames lapsed said teada miks ja kuidas prügi sorteerida ning milliseid asju saab taaskasutada.

Kõikide nende teadmistega alustasidki lapsed teatrinukkude ja -etenduse ettevalmistusega. Kaasati appi ka lapsevanemaid, kes aitasid kokku koguda vajalikke materjale, et üks vahva teatrietendus saaks valmis.

Sellest, kuidas protsess välja nägi ning millised teatrinukud valmisid, saab näha piltidelt ning sellelt vahvalt videolt!

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo