II veebikonverents „Ettevõtliku koolikultuuri suunas – uuenenud TULEM“

Toimumisaeg: 11. juuni 2021 kell 10:00-13:15

10:00 – 11:30 Kuidas aitavad teadmised õppimisest ja arengust õpetajal toetada õpilase ettevõtlikkuspädevuse arengut
Kriste Talving, TLÜ õppejõud ja õpetajakoolituse arendaja
Kätlin Vanari, TLÜ haridusinnovatsiooni keskuse juhataja

11:30 – 11:45 Sirutuspaus

11:45 – 13:15 Uuenenud TULEM kui õpetaja abivahend ettevõtlikkus- kui ka teiste üldpädevuste arendamisel
Kriste Talving, TLÜ õppejõud ja õpetajakoolituse arendaja
Kätlin Vanari, TLÜ haridusinnovatsiooni keskuse juhataja

*Registreeri hiljemalt 08.06 siin: konverentsikeskus.tlu.ee/ii-veebikonverents-registreerimine
Palun kontrolli andmete sisestamisel e-maili korrektsust, et konverentsi link jõuaks Sinuni.

Eelmise konverentsi (27.04 „Ettevõtliku koolikultuuri suunas – uuenenud Ettevõtliku Kooli standard ja vastavusseire“) esitlused on järelvaadatavad siit.

*Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Täpsemalt loe meie privaatsustingimustest.