Tulemas on mini-veebikonverents “Ettevõtliku koolikultuuri suunas”

Hea Ettevõtliku Kooli koolijuht, koordinaator või ettevõtliku õppe meeskonnaliige!

Kutsume Teid osalema koostöös Tallinna Ülikooli Haridusinnovatsiooni keskusega läbi viidavatel mini- veebikonverentsidel „Ettevõtliku koolikultuuri suunas“. Veebikonverentsid toimuvad 27. aprillil ja 11. juunil. Esimene konverentsipäev on suunatud koolijuhtidele ja teistele arendustegevuste eestvedajatele ning teine päev suunatud õpetajatele.

Koolitused on osalejate jaoks TASUTA! Koolitusi rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest. Koolituspäevi modereerib Ettevõtliku Kooli arendusjuht Heidi Uustalu.

I veebikonverents „Ettevõtliku koolikultuuri suunas – uuenenud Ettevõtliku Kooli standard ja vastavusseire“

Toimumisaeg: 27. aprill 2021 kell 10:00 -13:15

10:00 – 11:30 Kooliarenduse suundumused – mida on oluline arvestada koolijuhil ettevõtliku koolikultuuri loomisel

Eve Eisenschmidt, TLÜ haridusjuhtimise professor
Kätlin Vanari, TLÜ Haridusinnovatsiooni keskuse juhataja

11:30 – 11:45 Sirutuspaus

11:45 – 13:15 Uuenenud Ettevõtliku Kooli standard ja vastavusseire

Kätlin Vanari, TLÜ Haridusinnovatsiooni keskuse juhataja

Koolitusel osalemiseks registreeri hiljemalt 23.04.2021: https://www.tlu.ee/vormid/ettevõtlikukooliregistreermine

II veebikonverents „Ettevõtliku koolikultuuri suunas – uuenenud TULEM“

Toimumisaeg: 11. juuni 2021 kell 10:00-13:15

10:00 – 11:30 Kuidas aitavad teadmised õppimisest ja arengust õpetajal toetada õpilase ettevõtlikkuspädevuse arengut?

Kriste Talving, TLÜ õppejõud ja õpetajakoolituse arendaja
Kätlin Vanari, TLÜ haridusinnovatsiooni keskuse juhataja

11:30 – 11:45 Sirutuspaus

11:45 – 13:15  Uuenenud TULEM kui õpetaja abivahend ettevõtlikkus- kui ka teiste üldpädevuse arendamisel.

Kriste Talving, TLÜ õppejõud ja õpetajakoolituse arendaja
Kätlin Vanari, TLÜ haridusinnovatsiooni keskuse juhataja

Registreerimise info saadame umbes 2 nädalat enne üritust.

*Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.

Täpsemalt loe meie privaatsustingimustest.