Ühisnädal saab avapaugu Ida-Virumaal – Ettevõtliku Kooli kogukonnateenuste laadal

Ettevõtliku Kooli korraldatud Ühisnädala eelsündmus – „Kogukonnakool on kodanikuühiskonna kasvulava!“ toimub reedel 23.11 algusega 14:30 Jõhvi Gümnaasiumis (Hariduse 5b, Jõhvi).

Ühisnädal on kodanikualgatusi tutvustav nädal, mis toimub 26.11 kuni 2.12 üle Eesti. Reedel toimub Ühisnädala eelsündmus Jõhvi Gümnaasiumis. Eelsündmusel toimub esmakordselt Eestis kogukonnateenuste laat, mis koondab kokku enam kui 20 erinevat  noorte meeskonda ja vabaühendust, mis on loodud õpilaste enda poolt. Laadal on võimalik tutvuda teenuste ja toodetega, mille on välja töötanud eelkõige noored, kes soovivad sellega panustada kogukonda.

Kogukonnateenuste laat jätkub Ida-Virumaa vabaühenduste, koolide ja lasteaedade koostööpartnerite ning aktiivsete õpetajate tunnustamisüritusega.

Sündmuse ajakava:

14:30-15:15 – kogukonnateenuste laat

15:15-16:50 – Ida-Virumaa vabaühenduste ja Ettevõtliku Kooli õppeasutuste tunnustamine

16:50 -17:10 – astub lavale Liina Ariadne Pedanik

Ühisnädal toimub sellel aastal kuuendat korda ja seda korraldavad maakondlikud arenduskeskused koostöös arvukate partneritega. Ühisnädala eesmärk on panna inimesi märkama ja tunnustama vabaühenduste panust meie ühiskonda ja innustada kõiki ise ka peale hakkama.

Registreerumine:

Lisainfo:

  1. Ühisnädala üle-eestiline programm: http://uhisnadal.ee/programm/
  2. Ühisnädala Faecbooki lehekülg: https://www.facebook.com/uhisnadal/
  3. Ettevõtliku Kooli lehekülg https://www.evkool.ee
  4. Ettevõtliku Kooli Facebooki lehekülg https://www.facebook.com/ettevotlikkool/

Üritust rahastab Euroopa Liit  Regionaalarengu Fond, projektist „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks-  tugiprogrammide elluviimine perioodil 2017-2023“

Kohapealne kõneisik:

Hälis Rooste
e-mail: halis.rooste@ivek.ee
telefon: 5296027

Ettevõtlik Kool