Uuel aastal uue hooga!

Meil on hea meel alustada aastat positiivete sõnumitega – algab tegevuse „Ettevõtlikkuse ja ettevõtlusõppe süsteemne arendamine kõikidel haridustasemetel“elluviimine!

Haridus- ja teadusminister Jürgen Ligi on kinnitanud ettevõtlusõppe programmi 2016. aasta tegevuskava, käivituvad tegevused on suunatud õpilastele, üliõpilastele, õpetajatele, õppejõududele ja ettevõtjatele, et kujundada ja süvendada ettevõtlikku hoiakut. Tegevused viiakse ellu Euroopa Sotsiaalfondi ja riikliku kaasfinantseeringu abil.

Haridusprogramm “Ettevõtliku kool” koos Maakondlike Arenduskeskuste võrgustikuga on võtnud oma südameasjaks panustada üldharidus- ja kutsekoolide meeskondade juhendamisesse ettevõtlikuu õppe vallas. Kõik meie koolitused on tänasest koolidele saadaval meetme toel. Juba jaanuari esimesel nädalal oleme Saaremaal, Pärnumaal, Põlvamaal, Võru ja Valgamaal, et koos ettevõtlikult aastat alustada.

Kõik üldharidus- ja kutsekoolid on oodatud haridusprogrammiga “Ettevõtlik kool” liituma. Huvi korral võtke ühendust kaskohaliku maakondliku arenduskeskusega või otse meie üle-eestilise koordinaatoriga e-kirja teel kristi.krilovs@ivek.ee