Edupeegel

Edupeegel on Ettevõtliku Kooli haridusprogrammi ettevõtliku õppe standardi digitaalne tööriist, mille abil saavad kool/lasteaed, maakondlik koordinaator ja seirekomisjoni liikmed digitaalselt dokumenteerida enesehindamise ning seirekäigu protsesse.

Edupeegli keskkonnas enesehindamise alustamiseks saadab haridusasutus e-postiaadressile  kooli/lasteaia nimetuse, asutuse administraatori ees-ja perenime ning e-postiaadressi.

9. märtsil 2022.a toimus haridusasutuste meeskondadele Edupeeglit tutvustav E-vahetund, mille video on järele vaadatav siin .

Kui oled saanud vajalikud õigused, võid alustada enesehindamisega, ava Ettevõtliku Kooli Edupeegel.

Abi vajades kirjuta , Edupeegli keskkonda administreerib Mart Kimmel.

Edupeegli õppevideo annab kiire ülevaade, kuidas kasutada digitaalset keskkonda õppeasutuse enesehindamise läbi viimiseks hindaja, maakondliku koordinaatori ja seirekomisjoni vaates.