Edupeegel

Edupeegel on Ettevõtliku Kooli haridusprogrammi ettevõtliku õppe standardi digitaalne tööriist, mille abil saavad kool/lasteaed, maakondlik koordinaator ja seirekomisjoni liikmed digitaalselt dokumenteerida enesehindamise ning seirekäigu protsesse.

Edupeegli keskkonnas enesehindamise alustamiseks saadab haridusasutus e-postiaadressile  kooli/lasteaia  nimetuse, asutuse administraatori ees-ja perenime ning e-postiaadressi.

9. märtsil toimus haridusasutuste meeskondadele Edupeeglit tutvustav E-vahetund, mille video on järele vaadatav siin .

Kui oled saanud vajalikud õigused, võid alustada enesehindamisega, ava Ettevõtliku Kooli Edupeegel.

Edupeegli õppevideo annab kiire ülevaade, kuidas kasutada digitaalset keskkonda õppeasutuse enesehindamise läbi viimiseks hindaja, maakondliku koordinaatori ja seirekomisjoni vaates.

Abi vajades kirjuta , Edupeegli keskkonda administreerib Mart Kimmel.

Salvesta Lisainfo