Ettevõtliku Kooli 5 soovitust lapsevanematele: kuidas hakkama saada koduõppe korraldamisega

1. Ära mõtle üle! Anna endale ja lapsele aega olukorraga toimetulekuks. Olukord on kõikidele uus ja vajab harjumist.
  2. Küsi abi, kui tunned, et vajad nõu! Meie poole võib alati pöörduda!
  3. Kaasa lapsed ajutise “koolisöökla” töösse. Läbi koduste tegemistega saab väga eluliselt õppida, näiteks on võimalik kokkamise kaudu tuletada meelde matemaatika valemeid.
  4. Lapsega koos tehtud ühine päevakava aitab püsida “rajal” ja vähendab pingeid.
  5. Ära tee lapse eest ära seda, mida ta on võimeline ise tegema. Õppimine vajab pusimist!

Kui sa soovid teada, kuidas teised lapsevanemad on koduõppe korraldanud, siis loe meie lugu Kuidas on läinud koduõpe? Jagame 4 lapsevanema lugu!“ siit.