Ettevõtliku Kooli digitaalne standard – Edupeegel

Ettevõtlikul Koolil  on valmis saanud digitaalne standard – see on innovaatiline keskkond, kus õppeasutus saab käesolevast aastast koostada ja esitada hindamisperioodi eneseanalüüsi, läbida koordinaatori nõustamise ning kus hiljem seirekomisjoni liikmete töö tulemusena valmib ka lõppraport. Standard on saanud nimeks Edupeegel.

Edupeegel lihtsustab andmete kogumist, muudab asjaajamise sujuvamaks ja mugavamaks ning pakub võimalust uudseks ja tõhusaks meeskonnatööks. Uuendusena on Ettevõtliku Kooli kvaliteedimärgis võimalik saavutada taseme 85 % saavutamisel, et toetada õppeasutuste omanäolisust. Lisaks pakub Edupeegel lisavõimaluse koostada eneseanalüüsi ja seire tulemuste põhjal õppeasutuse eduplaani edasiste parenduste kavandamiseks. Ettevõtliku Kooli programmi jaoks tähendab uus tööriist terviklikku ülevaadet programmi arengutest ja vajalikest parendustest.

Seega on kogu seire protsess mugavalt ühes ajakohases keskkonnas koos. Edupeegel on paljude jaoks tuttava Digipeegli edasiarendus.

Testijad koolidest ja lasteaedadest leidsid, et uus tööriist on kasutajamugav ning -lihtne, ajasäästlik ning pakub uusi atraktiivseid võimalusi.

Vaata lühikest demovideot loodud keskkonnast siit.

Võrgustiku õppeasutustele mõeldud koolitust Edupeegli kasutamise kohta saad vaadata siit. Vaata kindlasti, leiad täpsed juhised, kuidas alustada, milliseid rolle ja võimalusi on jne.

Keskkond asub www.edupeegel.ee