Uudised

Ettevõtliku Kooli e-vahetund alustab!

Ettevõtliku Kooli e-vahetund on uus veebikohtumiste sari, mis on suunatud kõikidele Ettevõtliku Kooli võrgustiku liikmetele. E-vahetunni eesmärk on jagada olulist informatsiooni kõikide liikmete vahel ning toetada õppeasutusi vastavalt nende ootustele. Esimene e-vahetund toimub 24. märtsil kell 15:15 veebiplatvormil Zoom.

„Meie võrgustik on viimaste aastate jooksul kasvanud väga suureks nii oma liitunud liikmete kui ka teemade poolest, mistõttu näeme, et üha olulisemaks on muutunud vajadus regulaarseteks kohtumisteks,“ selgitab Ettevõtliku Kooli arendusjuht Heidi Uustalu. Tema sõnul on võrgustiku eestvedajatel palju asjakohast infot, mida liikmetega jagada, rõhutades samal ajal, et koolijuhid kui ka õpetajad soovivad omavahel suhelda, kogemusi jagada ja üksteiselt õppida.

Esimene e-vahetund toimub 24. märtsil kell 15:15-16:15 veebiplatvormil Zoom, mida viivad läbi haridusprogrammi arendusjuht Heidi Uustalu ja üle-eestilise võrgustiku koordinaator Piret Torm-Mirontšik.

Nende mõlema sõnul on esimese kohtumise eesmärgiks kaardistada kõikide osapoolte ootused, et planeerida juba järgmiseid e-vahetunde.

Esialgse plaani kohaselt hakkavad e-vahetunnid toimuma kord kuus.

Esimesel e-vahetunnil osalemiseks ei ole vaja registreeruda. Osalemiseks piisab alloleva lingi kasutamisest:
https://us02web.zoom.us/j/81943991430?pwd=c21wTHVvc2lSczVuakpNMmpjelN4UT09
Meeting ID: 819 4399 1430
Passcode: 354422

Haridusprogramm Ettevõtlik Kool toob koolidesse ja lasteaedadesse rohkem iseseisvat ja ettevõtlikku hoiakut, arendab lastes otsustusvõimet ja ärgitab tegutsemishimu. Ettevõtliku kooli põhimõtete järgi töötab 130 kooli ja 15 lasteaeda üle Eesti, kokku üle 27 000 õpilase. Kõikide võrgustiku õppeasutustega saab tutvuda programmi veebilehekülje kaudu.

20.12.2021

Meie veebilehe kasutamisel nõustute veebilehe vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo