Hariduskonverents “Teadlikult tulevikku!”

Head õpetajad, koolijuhid ja teised haridusvaldkonnas ning noortega toimetajad!

Olete oodatud 25. ja 26. jaanuaril tasuta virtuaalsele hariduskonverentsile!

Konverentsi teemad: Kui teha tööd ja näha vaeva, kas siis tuleb (õppijate ja kogukonna) armastus? Kuidas tunda rõõmu noorte ja enda edusammudest, kui õpetaja king pigistab? Kuhu kaob tahe ja kuidas see kiiremini üles leida? Kas töö õnn hüüab tulles? Millised on uued õppematerjalid, mis aitavad ettevõtlus- ja karjääripädevusi toetada igas aines ning võimaldavad ka õpetaja enesearendamist?

Need ja paljud teised praktiliste kogemuslugudega teemad tulevad ettekandmisele hariduskonverentsil „Teadlikult tulevikku“, mille eesmärk on anda inspiratsiooni ja ideid ettevõtlike ja eneseteadlike noorte toetamiseks ning nende ideede elluviimiseks süsteemselt ja mõjusalt haridusasutuses või kooli toetades, ainetes või kooliüleselt.

Lisaks:

• 24 erinevat talenti koolipingis – kuidas neid tööturuks ja päriseluks ette valmistada? Intervjuud parimatega – hea võimalus õppida kogemustest!
  • Aasta parimate ettevõtlus- ja karjääriõppe edendajate tunnustamine.
  • Ettevõtliku Kooli 2022. aasta edulugude konkursi „Õppimine on põnev!“ võitjate väljakuulutamine.
  • Ettevõtliku Kooli standardi omandanud koolide tunnustamised.

ESINEJAD:

• Martin ja Victoria Villig, ettevõtjad
  • Andero Uusberg, Tartu Ülikooli käitumisteadlane
  • Merlin Linde, Haridus- ja teadusministeerium
  • Karel Alliku, Sindi Gümnaasiumi direktor
  • Katrin Martinfeld, Antsla Gümnaasiumi direktor
  • Tiina Saar-Veelmaa, tööõnne uurija ja koolitaja
  • Viljar Arakas, EfTEN Capital tegevjuht
  • Liivi Raudsepp, Tartu Rakenduslik Kolledž
  • Signe Vedler, Tartu Rakenduslik Kolledž
  • Elbe Metsatalu, majanduse ja ettevõtluse õpetaja ja paljud teised.

TUTVU KAVAGA

REGISTREERU SIIN

Konverentsi korraldajad: Haridus- ja Noorteameti Edu ja Tegu programm, Karjäärinõustajate Ühing, Junior Achievement Eesti, ETTEVÕTLIK KOOL.

Rahastab Euroopa Sotsiaalfond.

04.01.2023