Uudised

Haridusprogrammi „Ettevõtlik Kool“ üle-eestilise koordinaatorina alustas Piret Torm-Mirontšik

Alates veebruarikuust võtab haridusprogrammi üle-eestilise koordineerimise üle Piret Torm-Mirontšik, kelle peamiseks ülesandeks saab võrgustikuga liitunud haridusasutuste ja maakondlike arenduskeskuste tegevuste koordineerimine. Seni viis aastat programmi koordineerinud Kristi Krilovs viibib jaanuarikuust alates lapsehoolduspuhkusel.

„Meie võrgustiku on viimaste aastatega kasvanud niivõrd suureks ja koordinaatori ametikohal on aina olulisem hea kommunikatsioon kõikide meie partnerite, võrgustiku liikmete ja maakondlike arenduskeskuste vahel. Pireti varasem pikaajaline kogemus avalike suhete valdkonnas aitab sisekommunikatsiooni edasi arendada,“ selgitab maakondlike arenduskeskuste võrgustiku juhatuse liige Andres Huul.

Piret Torm-Mirontšik töötas eelnevalt Rakvere Ametikoolis kvaliteedi- ja avalike suhete juhi ametikohal. Piretil on mitmekülgne kogemus projektide koostamisel ja juhtimisel, turunduse valdkonnas, strateegiliste dokumentide koostamisel ja elluviimisel ning välishindamisel. Tal on Tallina Ülikooli magistrikraad kasvatusteadustes ning lisaerialaks projektijuhtimine ning lisaks ka väikeettevõtja kogemus hoopis teistsugusest valdkonnast- disain ja rõivatootmine.

Eelmisel aastal loodi haridusprogrammile uus strateegia aastateks 2020-2025, mille elluviimine saab olema nii koordinaatori kui ka haridusprogrammi arendusjuhi ülesandeks. Sel aastal on eesmärk laieneda programmiga Harju- ja Tartumaale ning jätkata Eesti esimese rahatarkuse mentorklubi arendamist ja elluviimist.

Haridusprogramm Ettevõtlik Kool toob koolidesse ja lasteaedadesse rohkem iseseisvat ja ettevõtlikku hoiakut, arendab lastes otsustusvõimet ja ärgitab tegutsemishimu. Ettevõtliku kooli põhimõtete järgi töötab 130 kooli ja 15 lasteaeda üle Eesti, kokku üle 25 000 õpilase.
Tegevusi viiakse ellu Euroopa Sotsiaalfondi ja Euroopa Regionaalarengu Fondi toel.

Piretiga saab ühendust e-maili aadressi  kaudu.

20.12.2021

Meie veebilehe kasutamisel nõustute veebilehe vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo