0583805C-870F-435B-9F57-76B08AEE1296 Tagasi

Ida-Virumaa / Toila Gümnaasium

Toila Gümnaasiumi projekt „Õiglase kaubanduse nädal“. 2021.a edulugude konkursi I koht kategoorias „Parim koostöötegu“

Projekti eesmärgiks oli Toila Gümnaasiumi 9.–12. klassi õpilaste teadlikkuse tõstmine erinevate tegevuste kaudu õiglase kaubanduse nädalal ning seoses sellega otsustasime korraldada õiglase kaubanduse teemanädala ja avada seda teemat läbi uurimistöö. Eesmärgiks oli anda oma panus meie jaoks olulise teema tutvustamisel ja propageerimisel, kavandades ise oma koolis õiglase kaubanduse teemanädala. Saada kogemus harivate tundide läbiviimisel, planeerides sisukad ning huvitavad tunnitegevused, arendades enda ettevõtlikkust, kodanikualgatust ja loovust. Valisime selle teema, kuna eelmisel aastal osalesime rahvusvahelisel õiglase kaubanduse nädalal, mille käigus käisime Jõhvi Rimis inimestele õiglasest kaubandusest rääkimas ja tutvustasime ka poes leiduvaid tooteid. Meid väga huvitab see teema ja selle aktuaalsus ning otsustasime ka oma uurimistöö sellel teemal teha.