Üritused

Hariduskonverents 2023 “Teadlikult tulevikku!

Ettevõtlikkuse, ettevõtlus- ja karjääriõppe konverents “Teadlikult tulevikku! toimub 25.-26. jaanuaril 2023. aastal.

Konverents toimub kahel päeval. Esimesel päeval erinevad ettekanded ettevõtluse , karjääri ja ettevõtlikkuse arendamise teemadel erinevatel haridustasemetel.

Konverentsi teise päeval toimub Ettevõtliku Kooli 2022. aasta edulugude konkursi „Õppimine on põnev!“ nominentide tutvustus ning laureaatide välja kuulutamine.
Ettevõtliku Kooli standardi omandanud koolide tunnustamised.

Kava leiad siit

Konverentsil osalejatega saad tutvuda SIIN

Hariduskonverents on virtuaalne. Registreerumine tagab ligipääsu keskkonnale ja järelvaatamise võimaluse.

Registreeru virtuaalkonverentsile siin !

Hariduskonverents 2021

Ennast juhtiv ja väärtust loov noor ei ole imeloom.Vol2

Ettevõtlikkuse, ettevõtlus- ja karjääriõppe konverentsi järelevaatamine on avatud Worksupi lingil aadressil Worksup – Universal virtual and hybrid event platform with expert support ,  event ID on EDUJATEGU.

Järele saab vaadata eraldi 3.11 ja 4.11 päeva. Esinejate presentatsioonid on päevakavas esineja nime juures Media nupu all. 4.11 töötubade juurest Media nupu alt leiate lisaks ka töötubade salvestused.