Ettevõtliku Kooli edulugude konkurss „Õppimine on põnev!“ 2021 on alanud!

Traditsiooniline Ettevõtliku Kooli edulugude konkurss „Õppimine on põnev!“ on avatud edulugude esitamiseks. Lugusid saavad esitada kõik nii NOORED, ÕPPEASUTUSED (koolid ja lasteaiad) kui ka LAPSEVANEMAD neljas erinevas kategoorias.

Konkursile võivad edulugusid esitada ka õppeasutused väljaspool Ettevõtliku Kooli võrgustikku. Esialgu kogutakse edulood kokku maakondlikul tasemel, mille seast valitakse välja kolm silmapaistvamat edulugu, mis saadetakse edasi üleriigilisele hindamisele. Parimad edulood saavad tunnustatud novembrikuus toimuval hariduskonverentsil, kus parimatele jagame ka auhindu.

Täna õpitakse mitut moodi – erinevates keskkondades ja vormides ning väga suur osa õppimisest toimub kodus. Selleks, et huvitavad kogemused ja nutikad lahendused jõuaksid paljudeni, kutsume teid üles jagama oma lugusid, mis väärtustavad ettevõtlikku hoiakut nii tavapärases õppetöös kui ka distantsõppes.

ettevõtlik kool, edulugude konkurss , edulood 2021

Edulugude esitamine

Konkursile ootame käesoleva õppeaasta edulugusid.
Edulugude esitamine algab 12. aprillil ja kestab kuni 18. juunini 2021.

Eduloo esitamiseks tuleb alla laadida ja täita ankeet:

Täidetud ankeedid palume saata e-maili aadressile: ettevotlikkool@gmail.com.

Edulugude kategooriad

Valige kategooria, mille alla teie lugu kõige paremini sobib.

• Parim koostöötegu – tunnustame partnerite vahelist koostööd, olgu selleks kogukonnad, õppeasutused, asutused, ettevõtted, lapsevanemad jne. Koostööst sündinud tegevus väärtustab ettevõtlikku hoiakut või on eeskujuks ettevõtliku õppe metoodika rakendamisel.
  • Parimad praktikad TULEMi rakendamisel – tunnustame õpetajat või õpetajate ühistööd, kes on nutikalt rakendanud õpetaja tööriista TULEM.
  • Noorte algatus – tunnustatakse noort või noori, kes on algatanud ja ellu viinud koolis, kogukonnas vm silmapaistva teo.
  • Ettevõtlik haridustegu – tunnustatakse isikut, meeskonda, organisatsiooni, kes on algatanud tegevuse koolis, lasteaias, kodus, mis on panustanud noorte ettevõtliku eluhoiaku arendamisesse.

Vaata ka eelmise aasta esitatud lugusid!

Kui vastad vähemalt ühele allolevale küsimusele jaatavalt, võid rahuliku südamega eduloo ära saata!

• Kas minu esitatav ettevõtmine oli suunatud laste ja noorte ettevõtlikkuse arendamiseks minu õppeasutuses, toetades õppetöö seotust päriseluga?
  • Kas minu ettevõtmine aitas minu õppeasutuses ja/või kogukonnas kujundada ettevõtlikku hoiakut?
  • Kas minu ettevõtmine erines tavapärasest õppetegevusest lasteaias/koolis?

Esita ja räägi meile oma edulugu!

Eduloo esitamiseks tuleb alla laadida ja täita ankeet:

Täidetud ankeedid palume saata e-maili aadressile: ettevotlikkool@gmail.com.