Kuldpartner

Haridusprogrammi Ettevõtlik Kool „Kuldpartner“ on tunnustus, mida jagatakse ühele üleriigiliselt olulisele Ettevõtliku Kooli võrgustiku partnerile kord aastas alates 2020. aastast. “Kuldpartneri” tunnustamise eesmärk on väärtustada ja tõsta esile häid koostööpartnereid, kollektiive või organisatsioone, kes on panustanud ettevõtliku hoiaku arendamisesse.

Kuldpartner 2021

2021. aastal pälvis haridusprogrammi Ettevõtlik Kool kuldpartneri tunnustuse Rahandusministeeriumi finantskirjaoskusealase koostöö eest. Maakondlike Arenduskeskuste võrgustik ja Rahandusministeerium panid 2021. aastal aluse Eesti esimesele õpetajate rahatarkuse mentorklubile. 2021. aastal toimusid mentorklubid Läänemaal, Võru- ja Põlvamaal ning Ida-Virumaal. Pilootprojekt näitas, et programm on vajalik ning õpetajate huvi selle vastu suur.

Rahandusministeeriumile tunnustuse üleandmine

Kuldpartner 2020

Haridusprogramm Ettevõtlik Kool andis esmakordselt välja Kuldpartneri tunnustuse, et tänada Tallinna Ülikooli Haridusinnovatsiooni Keskust panuse eest ettevõtliku hoiaku arendamisesse. Koostöös nendega uuendati haridusprogrammi Ettevõtliku Kooli standardi hindamissüsteemi, mis on aluseks kvaliteedimärgiste “Ettevõtlik Kool” ja “Ettevõtlik lasteaed” taotlemiseks. Uuenduskuuri läbisid standardi hindamisvaldkonnad, kus kesksele kohale tõsteti õppe- ja kasvatusprotsess, värskendati ja kaasajastati hindamistegurid ja nende kirjeldused.

Tunnustuse üleandmine Tallinna Ülikooli Haridusinnovatsiooni Keskusele

Kuldpartneritele kingitakse tänutäheks valgusti “Tunnustuse majakas”, mille autoriks on Ettevõtliku Kooli võrgustikku kuuluva Pärnu Rääma Põhikooli õpilane Lene Jüriso. Meeneks on majakana kujundatud valgusti, mis näitab suunda ettevõtlikkuse arendamise teekonnal.

Kuldpartneri meene