Koolitused

Koolitusel osalejate tagasiside

• Koolitus oli väga kasulik ning andis tervikliku ülevaate Ettevõtlikust Koolist, millest ma seni väga palju ei teadnud.
  • Koolitus inspireeris ettevõtlikkust üha enam tunni temaatikaga siduma! AITÄH TEILE!
  • Väga positiivselt meelestatud koolitus oli; mul on hea meel, et aega leidus ka grupitöö jaoks! 🙂
  • Väga sõbralikku ja positiivset suhtumist hindan koolitajate puhul eriliselt.
  • Loeng oli lasteaiale kohane ning julgustav. Lasteaias kasutatav projektõppe meetod on ettevõtlikkuse arendamiseks väga sobiv.
  • Meeldis, et koolitaja sidus teema praktiliste näidetega. Samuti toodi esile seda, mida me juba praegu ettevõtlikku teeme.
  • Koolitus äratas suuremat huvi käsitletud teema kohta, koolitaja oli suurepärane, koolitaja selgitused oskuslikud ning arusaadavad.
  • On näha, et koolitaja on suure kogemusega ja valdab teemat, jutustab põhjalikult ja arusaadavalt.
  • Oli väga kasulik ja eriti meeldis, et kõikidele küsimustele sai vastuse 🙂
  • Väga professionaalne koolitaja, praktik hõbetaseme koolist 🙂
  • Kasulikult veedetud tunnid.
  • Tänane päev oli hästi ette valmistatud ja efektiivne ning ajakasutus samuti läbi mõeldud. Kindlasti tahan, et kool programmis jätkab, sest tunnen ise just õpetajana puudust rohkemast koostööst õpetajatega tundides. See loob palju toredama atmosfääri tundi nii õpetajale kui õpilasele. Aitäh!
  • Suure huvi ja heameelega läbisin praktilise kursuse “Ettevõtlik Kool”. Ma isegi ei oodanud, et kursus nii praktiline saab olema. Palju väga väärtuslikku infot, kõik näited on elus. Kõik on väga huvitav ja lihtsalt positiivne! Aitäh, koolitaja!