Ida-Virumaal stardib jätkuprojekt “Enam kui üks päev ettevõtjana”

Tegemist on jätkuprojektiga 2018 aastal toimunud projektile “Üks päev ettevõtjana”. Sellel korral teevad projektis kaasa 9 Ida-Viru ettevõtlikut üldhariduskooli – Kohtla-Järve Järve Kool, Iisaku Gümnaasium, Kohtla-Nõmme Kool, Sillamäe Gümnaasium, Jõhvi Gümnaasium, Jõhvi Põhikool, Lüganuse Kool, Sillamäe Vanalinna Kool, Kiviõli I Keskkool.

Projekti tegevustena viiakse läbi haridustöötajatele ja lapsevanematele rahatarkuse klubisid. Lisaks on haridustöötajatel võimalus minna töövarjuks edumeelsetesse ettevõtetesse, et saada ettevõtluse kogemus. Eesmärk on läbi selle rikastada ainetunde ning viia saadud kogemust õpilasteni.

Õpilased saavad lähtudes oma huvialast valida väikeettevõtte, kes on valmis olema juhendajaks oma toote/ teenuse väljatöötamisel. Juhendaja kaasabil disainitakse noorte toodet/ teenust, õpitakse läbi juhendaja kogemuse valdkonna kõiki aspekte ning saadud teadmised praktiseeritakse läbi oma loodud ettevõtluse.

REGISTREERU AVASEMINARILE SIIN