0583805C-870F-435B-9F57-76B08AEE1296 Tagasi

Ida-Virumaa / Jõhvi Gümnaasium

2022.a edulugude konkursi II koht kategoorias „Ettevõtlik haridustegu“ Jõhvi Gümnaasiumi projekt “Katuseterrass”

Jõhvi Gümnaasiumi õpilased saavad kogemusi ja arendada okuseid gümnaasiumimaja katusel terrassi välja arendamisel. Tänaseks on juba toimunud katuseterrassi arendamiseks kolm projektiosa: lille- ja maitsetaimede kastide disainimine ja ehitamine ning nendesse taimede istutamine; putukahotellide disainimine ja välja ehitamine; õpilastele istekohtade ja musitseerimiseks  suure paaniflöödi disainimime ja välja ehitamine. Kolmas osa kaasas ka istmetele jäätmeteks muutunud riitetest istumisaluste heegeldamine. Katuseterrass aga pole veel sellega valmis ning tulevikus gümnaasiumisse õppima tulevad õpilased saavad samamoodi oma mõtted ja käed külge lüüa.