2022.a edulugude konkursi II koht kategoorias „Noorte algatus“. Haanja Kool, projekt “Võrumaa Noorte Seiklusmatk”

Haanja noored on leidnud koostöös Haanja Kooli ja Rõuge Noorsootöö Keskusega, võimaluse oma kohustuslik loovtöö viia hoopis uuele tasemele!

6. juunil aset leidnud Võrumaa Noorte Seiklusmatk pakkus osalejatele huvitavaid ülesandeid, mõnusat võistlusraginat ja kindlasti hulganisti eneseületust. Seiklusmatkast sai osa kogu kool ning lisaks olid osalema tulnud ka Rõuge Põhikooli õpilased.

Võrumaa Noorte Seiklusmatka vedasid eest Hugo Rüütli, Raimondo Jõgeva ja Märt Viidu ning elluviimist toetas Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus ning rahastas Haridus- ja Teadusministeerium ning Haridus- ja Noorteamet. Lisaks panid üritusele õla alla: KULKA, Võru Orienteerumisklubi, Rõuge Noorsootöö Keskus, Rõuge vald, Haanja Kool, Värska Originaal AS, COOP Võru, Haanimaa.

Noored said sündmusest väärtuslikku ettevõtlikkuse pisiku ja  korralduskogemuse ning ka mõned õpimomendid, mida tulevaste ürituste korraldamisel silmas pidada.