0583805C-870F-435B-9F57-76B08AEE1296 Tagasi

Ida-Virumaa / Kohtla-Järve Gümnaasium

Kohtla-Järve Gümnaasiumi projekt „Väike laul suurele laval“ 2021.a edulugude konkursi III koht kategoorias „Parim koostöötegu“

Ida-Virumaa noorte omaloominguliste laulude konkurss „Väike laul suurele lavale“ on näide sellest, kuidas ühes väikesest viisijupist võib saada suur teos, mis kõlab suurel laval!

Kohtla-Järve Gümnaasium korraldas teist aastat järjest maakondliku konkursi, kus osalesid Ida-Virumaa koolide 1.-12. klassi õpilased, kutseõppeasutuste õpilased ja koolitöötajad.

Komisjoni poolt välja valitud lugudele tehti heliloojate Tõnis Kõrvitsa ja Siim Aimla poolt orkestriseaded ning kanti ette kontserdil “Väike laul suurele lavale” Jõhvi Kontserdimajas 18. veebruaril 2021. Noorte omaloomingulised laulud kõlasid Kohtla-Järve Gümnaasiumi noorteorkestri esituses. Solistideks ja esitajateks olid laulu autorid ja teised Ida-Virumaa koolide lauljad.

Konkursi kontsert lükkus edasi 3 korral. Toimunud kontsert oli õnnelik 4. kord.

Konkursile esitati 49 laulu, millest pääses edasi 26. Proove toimus korraldamise perioodil 32 korral. Partiide ja partituuride pabereid prinditi kokku 782 lehekülge.