Uudised

Vaheaja nädalal osales meie koolitustel ligi 350 õpetajat

Vaheaja nädalal toimusid Ettevõtlikul koolil rekordilise osalejate arvuga koolitused. Kokku osales üheksal koolitusel ligi 350 õpetajat. 

Esmakordselt Ettevõtliku kooli ajaloos toimusid koolitused olude sunnil Zoom keskkonnas.

Sel korral oli väga suur huvi Tallinna koolidel. Baaskoolituse läbisid Kadrioru Saksa Gümnaasiumi, Tallinna Järveotsa Gümnaasiumi, Pirita Majandusgümnaasiumi, Tallinna Kunstigümnaasiumi, Kalamaja Põhikooli, Tallinna Arte Gümnaasiumi ning ka Sillamäe Eesti Põhikooli ettevõtlikud meeskonnad. Rakenduskoolituseni jõudis Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool ning Standardi koolituseni Juhan Liivi nim Alatskivi kool.

Osalejad toovad tagasisides välja, et koolitus oli inspireeriv ning hoolimata Zoomist, ka kaasav – rakendati palju erinevaid tegevusi ja viise, kuidas osalejaid rohkem mõtlema panna ning koolitus oli ekraani taga kindlasti sama tähenduslik kui olnuks silmast silma kohtumisel. Meil on siiralt hea meel, et esmakordselt Zoom keskkonnas toimunud koolituste soovitusskoor on üsna kõrge – 90%.

Täname osalenud koole ning meie koolitajaid, kes koolituse sisu ja vormi uuendasid ning oludega kohandasid!

20.12.2021

Meie veebilehe kasutamisel nõustute veebilehe vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo