Harjumaa


Aegviidu Kool

Koordinaator, koolijuht
Tiina Steinberg
tiina.steinberg@aegviidu.edu.ee

Nissi Põhikool

Koordinaator, koolijuht
Annely Ajaots
annely.ajaots@nissikool.ee

Harkujärve Põhikool

Koordinaator
Heily Epro-Volmer
heily.epro-volmer@harkujarve.edu.ee
Koolijuht
Külli Riistop
kulli.riistop@harkujarve.edu.ee

Loksa gümnaasium

Koordinaator, koolijuht
Õnnela Tedrekin
onnela.tedrekin@loksa.edu.ee

Hiiumaa


Kärdla Põhikool

Baastase
Koordinaator
Liis Mäeumbaed
liisimaeumbaed@kardla.edu.ee
Koolijuht
Margit Kagadze
mkagadze@gmail.com

Lauka Põhikool

Koordinaator
Aave Kark
Koolijuht
Märt Rannast
martrannast@gmail.com

Ida-Virumaa


Voka Lasteaed Naksitrallid

Hõbetase
Koordinaator
Külli Mänd
kylli.mand@mail.ee
Direktor
Julie Laur
Julielaur5@gmail.com

Kiviõli Lasteaed Kannike

Koordinaator
Marina Tkatšenko
oppe@kannike.info
Direktor
Anne Tikoft
direktor@kannike.info

Sillamäe Lasteaed Päikseke

Kuldtase
Koordinaator
Tatjana Tukanova
paiksekesillamae@gmail.com
Direktor
Natalja Langinen
paiksekesillamae@gmail.com

Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju

Hõbetase
Koordinaator
Anne Suvi
anne@kirjumirju.eu
Direktor
Ingrid Ustav
kirju-mirju@kjlv.ee

Narva Soldino Gümnaasium

Baastase
Koordinaator
Jelena Starshova
jelena.starshova@gmail.com
Koolijuht
Ljubov Fomina
direktor@soldino.edu.ee

Sinimäe Põhikool

Koordinaator
Monica Mertens-Irs
kool@sinimae.edu.ee
Koolijuht
Joel Guljavin
joel.guljavin@gmail.com

Illuka Kool

Koordinaator
Teivi Gabriel
huvijuht@illuka.edu.ee
Koolijuht
Anneli Bogens
direktor@illuka.edu.ee

Iisaku Gümnaasium

Koolijuht
Külli Guljavin
direktor@iisaku.edu.ee
Koordinaator
Heddy Uustal
heddy.uustal@iisaku.edu.ee

Lüganuse Kool

Baastase
Koordinaator
Kaili Kivi
kaili.kivi.001@mail.ee
Koolijuht
Tõnu Lont
direktor@lyganuse.edu.ee

Maidla Kool

Koordinaator
Gerli Pill
gerli.k6rts@gmail.com
Koolijuht
Meelike Abroi
direktor@maidlakool.ee

Kiviõli 1. Keskkool

Kuldtase
Koordinaator
Tiina Kilumets
tiina.kilumets@k1k.ee
Koolijuht
Heidi Uustalu
heidi.uustalu@k1k.ee

Jõhvi Gümnaasium

Koordinaator
Marianne Kama
Marianne.Kama@johvig.ee
Koolijuht
Tatjana Ait
Tatjana.Ait@johvig.ee

Jõhvi Vene Põhikool

Koordinaator
Tatjana Gromova
tatjana.gromova@jvp.edu.ee
Koolijuht
Irina Sulgina
Irina.sulgina@gmail.com

Jõhvi Põhikool

Koordinaator
Kadi Rebban
kadi.rebban@johvipk.edu.ee
Koolijuht
Liina Mihkelson
liina@johvipk.edu.ee

Kohtla-Nõmme Kool

Koordinaator, koolijuht
Moonika Mägipõld
direktor@kohtpk.edu.ee

Sillamäe Vanalinna Kool

Hõbetase
Koordinaator
Irina Meljakova
imeljakova@gmail.com
Koolijuht
Irina Lju
irinalju@gmail.com

Kohtla-Järve Järve Gümnaasium

Hõbetase
Koordinaator
Vali Viirlaid
huvijuht@jarve.edu.ee
Koolijuht
Anne Endjärv
direktor@jarve.edu.ee

Kohtla-Järve Maleva Kool

Koordinaator
Julia Smirnova
julia.smirnova27@gmail.com
Koolijuht
Ülle Kumpin
ulle.kumpin@gmail.com

Kohtla-Järve Tammiku Põhikool

Baastase
Koordinaator
Nelli Kuldmaa
nelli.kuldmaa@gmail.com
Koolijuht
Valentina Kutuzova
valentinakutuzova@gmail.com

Ahtme Gümnaasium

Baastase
Koordinaator
Svetlana Putkonen
svetlana.putkonen@kjag.ee
Koolijuht
Svetlana Skorobogatova
direktor@kjag.ee

Järvamaa


Türi Ühisgümnaasium

Baastase
Koordinaator
Aave Päeva
aave.paeva@tyriyg.tyri.ee
Koolijuht
Anneli Eesmaa
anneli.eesmaa@tyriyg.tyri.ee

Türi Põhikool

Koordinaator
Jaanika Eik
jaanikaeik@tyripk.ee
Koolijuht
Ervin Jürisoo
direktor@tyripk.ee

Väätsa Põhikool

Baastase
Koordinaator
Anneli Mand
anneli.mand@vaatsapk.ee
Koolijuht
Margo Sootla
margo.sootla@vaatsapk.ee

Tarbja Lasteaed-Kool

Koolijuht
Margit Silluta
margit@tarbjakool.edu.ee

Paide Gümnaasium

Koolijuht
Urmo Reitav
urmo.reitav@paide.edu.ee

Paide Hillar Hanssoo Põhikool

Koolijuht
Kersti Kivisoo
kersti.kivisoo@paidepk.ee

Paide Hammerbecki Põhikool

Koordinaator
Kairit Wirth
kairit.wirth@paidehpk.edu.ee
Koolijuht
Vello Talviste
vello.talviste@paidehpk.edu.ee

Roosna-Alliku Põhikool

Baastase
Koordinaator
Kristi Pärt
kristipaert@gmail.com
Koolijuht
Riina Hiob
direktor@r-alliku.paide.ee

Imavere Põhikool

Koordinaator
Margit Reinpõld
margit.reinpold@imaverepk.ee
Koolijuht
Tiina Lohur
tiina.lohur@imaverepk.ee

Peetri Kool

Koolijuht
Raigo Prants
raigo.prants@jjaani.edu.ee

Järva-Jaani Gümnaasium

Baastase
Koordinaator
Triin Tiisler
triin.tiisler@jjaani.edu.ee
Koolijuht
Raigo Prants
raigo.prants@jjaani.edu.ee

Jõgevamaa


Voore Põhikool

Baastase
Koordinaator
Mare Maasik
kujundid@gmail.com

Mustvee Kool

Koordinaator
Kalle Jürgenson
kalle@mustvee.edu.ee
Koolijuht
Arne Piirimägi
arne.piirimagi@mustvee.edu.ee

C.R Jakobsoni nim Torma Põhikool

Koordinaator
Külli Võsu
kyllivosu@gmail.com
Koolijuht
Heiki Sildnik
heiki@tormapk.edu.ee

Vaimastvere Kool

Koordinaator
Deili Matson
deilimatson@gmail.com
Koolijuht
Väino Ling
kool@vaimastverepk.edu.ee

Adavere Põhikool

Baastase
Koordinaator
Merle Karuks
merle@apk.edu.ee
Koolijuht
Sirje Jõemaa
sirje@apk.edu.ee

Põltsamaa Ühisgümnaasium

Koordinaator
Maris Orav
maris.orav@poltsamaa.edu.ee
Koolijuht
Aimar Arula
aimar.arula@poltsamaa.edu.ee

Lääne-Virumaa


Kunda Lasteaed

Koordinaator
Elle Türkel
elle.tyrkel@neti.ee
Direktor
Tatjana Vallaste
tatjanavallaste@gmail.com

Vasta Lasteaed

Koordinaator
Erika Klein
erikaklein.793@gmail.com
Direktor
Ülle Viller
direktor@vastakool.ee

Aseri Lasteaed

Direktor
Eha Polluks
direktor@aseri.edu.ee

Veltsi Lasteaed

Koordinaator, direktor
Marja-Liisa Männik
direktor@veltsi.edu.ee

Tapa Lasteaed Pisipõnn

Baastase
Koordinaator
Kaidi Koppel
kaidikoppel@gmail.com
Direktor
Tea Välk
tea.valk@pisiponn.ee

Rohuaia Lasteaed

Baastase
Koordinaator
Margit Pelli
margit.pelli@rla.edu.ee
Direktor
Ene Nool
ene.nool@rla.edu.ee

Vasta Kool

Koordinaator
Marge Oruste
marge.oruste@vastakool.ee
Koolijuht
Ülle Viller
direktor@vastakool.ee

Aseri Kool

Koolijuht
Eha Polluks
direktor@aseri.edu.ee

Põlula Kool

Koordinaator
Marika Vinkel
polulakool@hot.ee
Koolijuht
Margus Maasik
margus.maasik@mail.ee

Vajangu Kool

Koolijuht
Ene Kukk
ene@vajangu.ee

Kunda Ühisgümnaasium

Koordinaator
Kairi Lusti
kairi.lusti@kundakool.ee
Koolijuht
Tiiu Milistfer
tiiu.lilistfer@kundakool.ee

Väike-Maarja Gümnaasium

Koordinaator
Anneli Kütt
anneli.kytt@vmg.v-maarja.ee
Koolijuht
Marje Eelmaa
marje.eelmaa@vmg.v-maarja.ee

Tamsalu Gümnaasium

Koolijuht
Tiina Parmasto
tiina.parmasto@tamsalu.ee

Rakke Kool

Baastase
Koordinaator
Raili Veelmaa
raili.veelmaa@gmail.com
Koolijuht
Igmar Matto
igmar.matto@rakke.edu.ee

Uhtna Kool

Koordinaator
Sirje Rebane
rebane.sirje@gmail.com
Koolijuht
Anne Mäeots
anne.maeots@gmail.com

Haljala Kool

Baastase
Koordinaator
Greete Toming
greete.toming@haljala.edu.ee
Koolijuht
Ivo Tupits
ivo.tupits@haljala.edu.ee

Rakvere Gümnaasium

Koordinaator
Kristiina Leppik
kristiinaleppik@rakgym.edu.ee
Koolijuht
Aivar Part
aivarpart@rakgym.edu.ee

Rakvere Põhikool

Koordinaator
Egert Eenmaa
huvijuht@rakverepk.ee
Koolijuht
Lea Pilme
direktor@rakverepk.ee

Läänemaa


Uuemõisa Lasteaed-Algkool

Koordinaator, koolijuht
Maia Tohver
info@ula.edu.ee

Haapsalu Viigi Kool

Koordinaator, koolijuht
Kristi Kivipuur
kool@viigi.edu.ee

Palivere Põhikool

Koordinaator
Lehte Jõe
lehtejoe@gmail.com
Koolijuht
Karin Rand
direktor@paliverepk.edu.ee

Haapsalu Linna Algkool

Koordinaator, koolijuht
Malle Õiglas
malle.dir@hla.edu.ee

Noarootsi Kool

Koordinaator, koolijuht
Mare Tereping
mare.tereping@ng.edu.ee

Pärnumaa


Audru Kool

Koordinaator, koolijuht
Peep Eenraid
peep.eenraid@audru.edu.ee

Häädemeeste Keskkool

Koordinaator, koolijuht
Aule Kink
aule.kink@haademeeste.edu.ee

Pärnu Kuninga Tänava Põhikool

Koordinaator
Liis Raal-Viks
lraalviks@gmail.com
Koolijuht
Urve Krause
urve.krause@kuninga.parnu.ee

Pärnu Ülejõe Põhikool

Koordinaator
Talvi Kaja
talvi@ylejoe.parnu.ee
Koolijuht
Margus Veri
margus@ylejoe.parnu.ee

Kihnu Kool

Koordinaator
Erle Tapp
erleo@hot.ee
Koolijuht
Jaan Urvet
kool@kihnu.ee

Koonga Kool

Koordinaator, koolijuht
Mare Paarasma
koongapkool@gmail.com

Lõpe Kool

Koordinaator, koolijuht
Mare Paarasma
lopepk@gmail.com

Jõõpre Kool

Koordinaator
Ülle Haavasaar
ylle62@hot.ee
Koolijuht
Mati Sutt
kool@jooprepk.ee

Tõstamaa Keskkool

Baastase
Koordinaator
Maris Adler
marisadler@hotmail.com
Koolijuht
Toomas Mitt
toomas.mitt@tostamaa.ee

Pärnu Rääma Põhikool

Baastase
Koordinaator
Mart Kimmel
mart@raama.ee
Koolijuht
Elmo Joa
elmo@raama.ee

Vändra Gümnaasium

Koordinaator
Katrin Suie
katrin.siue@vandra.ee
Koolijuht
Marget Privits
marget.privits@vandra.ee

Pärnu-Jaagupi Põhikool

Baastase
Koordinaator
Anne Alus
anne.alus@pjkool.ee
Koolijuht
Katrin Uutsalu
katrin.uutsalu@pjkool.ee

Põlvamaa


Põlva Gümnaasium

Koordinaator
Marit Oimet
marit.oimet@pg.edu.ee
Koolijuht
Alo Savi
alo.savi@pg.edu.ee

Räpina Ühisgümnaasium

Baastase
Koordinaator
Irmen Nagelmaa
irmen.nagelmaa@rapina.ee
Koolijuht
Meeri Ivanov
direktor@rapina.ee

Vastse-Kuuste Kool

Baastase
Koolijuht
Inge Kalle
vkkool@polve.ee

Mooste Mõisakool

Baastase
Koordinaator
Kadi Õunap
kadi@mooste.edu.ee
Koolijuht
Ave Kikas
ave@mooste.edu.ee

Saverna Põhikool

Baastase
Koordinaator
Merike Tamm
merca.tamm@mail.ee
Koolijuht
Rita Punning
direktor.saverna@gmail.com

Kanepi Gümnaasium

Koordinaator
Angelika Alström
angelikaalstrom@gmail.com
Koolijuht
Ilvi Suislepp
suislepp@kanepig.edu.ee

Raplamaa


Hagudi Põhikool

Koordinaator
Tarmo Härma
tarmo@hagudi.ee
Koolijuht
Lea Vendik
direktor@hagudi.ee

Eidapere Kool

Koordinaator, koolijuht
Riina Tomingas
eidapere.kool@kehtna.ee

Kehtna Põhikool

Koordinaator, koolijuht
Liivi Siim
liivi.siim@kehtnakool.ee

Kohila Gümnaasium

Koordinaator
Janika Volga
janika.volga@kohila.edu.ee
Koolijuht
Neeme Lumi
neeme.lumi@kohila.edu.ee

Juuru Eduard Vilde Kool

Koordinaator, koolijuht
Kalle Kõiv
kalle.koiv@juuru.edu.ee

Vesiroosi Kool

Koordinaator
Kati Kalda
kati.kalda@vesiroos.edu.ee
Koolijuht
Jaan Reimund
jaan.reimund@vesiroos.edu.ee

Saaremaa


Salme Põhikool

Koordinaator
Mariliis Oder
mariliis.oder@salme.edu.ee
Koolijuht
Aare Martinson
aare.martinson@salme.edu.ee

Leisi Keskkool

Koolijuht
Riina Piterskihh
direktor@leisi.oesel.ee

Kärla Põhikool

Koordinaator
Maris Õispuu
maris.oispuu@kpk.edu.ee
Koolijuht
Sirje Ellermaa

Lümanda Põhikool

Koolijuht
Liia Raun
direktor@lymanda.edu.ee

Valjala Põhikool

Baastase
Koordinaator
Ülle Kuusk-Kupits
ylle.kupits@valjala.edu.ee
Koolijuht
Aive Mõistlik
aive.moistlik@valjala.edu.ee

Aste Põhikool

Koordinaator
Merle Kivi
merle.kivi@aste.edu.ee
Koolijuht
Ulvi Valge
ulvi.valge@aste.edu.ee

Tartumaa


Ülenurme Gümnaasium

Tartu Descartes´i Kool

Tartu Hansa Kool

Ilmatsalu Põhikool

A. Haava nim Pala Kool

Koolijuht
Grete-Stina Haaristo
gretestina@gmail.com

Valgamaa


Valga Gümnaasium

Valga Põhikool

Baastase
Koordinaator
Maria Sikk
maria@valgapk.edu.ee
Koolijuht
Hannely Luik-Stogov
hannely@valgapk.edu.ee

Lüllemäe Põhikool

Koolijuht
Jana Tiits
jana.tiits@karula.edu.ee

Hargla Kool

Baastase
Koordinaator, koolijuht
Juta Kond
jutakond@gmail.com

Viljandimaa


Viljandi Gümnaasium

Koordinaator, koolijuht
Ülle Matsin
ylle.matsin@vilgym.edu.ee

Abja Gümnaasium

Koordinaator, koolijuht
Ardo Agasild
ardo.agasild@abajag.vil.ee

Viljandi Jakobsoni Kool

Koordinaator
Mari Kase
mari.kase@vjk.vil.ee
Koolijuht
Krista Andreson
krista.andreson@vjk.vil.ee

Viljandi Kesklinna Kool

Koordinaator
Elina Tirgo
elina.tirgo@klk.vil.ee
Koolijuht
Aavo Soopa
aavo.soopa@klk.vil.ee

Viljandi Paalalinna Kool

Koordinaator
Anett Suits
anett.suits@paalalinna.ee
Koolijuht
Aavo Palo
aavo.palo@paalalinna.ee

Suure-Jaani Kool

Baastase
Koordinaator
Tauno Tilk
tauno.tilk@sjk.edu.ee
Koolijuht
Epp Välba
direktor@sjk.edu.ee

Võrumaa


Mikitamäe Kool

Baastase
Koordinaator, koolijuht
Karin Sonts
karin.sonts@setomaa.ee

Värska Gümnaasium

Baastase
Koordinaator, koolijuht
Liina Palu
liina.palu@setomaa.ee

Kuldre Kool

Koordinaator
Kaire Jõela
kaire@kuldre.ee
Koolijuht
Andrus Kompus
kompusandrus@gmail.com

Meremäe Kool

Koordinaator, koolijuhi KT
Aira Tarros
airatarros@gmail.com

Mõniste Kool

Koordinaator, koolijuht
Maarika Niidumaa
maarika@kuutsi.edu.ee

Osula Põhikool

Baastase
Koordinaator
Ülle Hummal
ylle.hummal@osulapk.edu.ee
Koolijuht
Anti Ossis
antiossis@gmail.com

Kääpa Põhikool

Baastase
Koordinaator
Silva Stepanova
silva@koopakool.edu.ee
Koolijuht
Rait Laatsit
rait@koopakool.edu.ee

Antsla Gümnaasium

Baastase
Koordinaator
Liivia Rebane
liiviare@gmail.com
Koolijuht
Katrin Martinfeld
katrin.martinfeld@antslakk.edu.ee