“Ettevõtliku kooli” edulugude konkurss “Õppimine on põnev!” 2018 lõppenud

Haridusprogrammi “Ettevõtlik kool” traditsioonilisele edulugude konkursile laekus sel aastal 94 edulugu.
Edulugude konkurss kogub koolide ja lasteaedade eelneva õppeaasta lugusid vahvatest õpikogemustest. Sel aastal laekus lugusid 13 maakonnast.

2018.aasta parimad maakondlikud lood valib välja kohalik žürii, mida korraldab Maakondlik Arenduskeskus. Iga maakonna kolm edukamat pääsevad edasi üle-eestilisse finaali, kus žürii valib 15 parimat. Nende seast omakorda selguvad võitjad publiku kaasabil 18. oktoobril  Haridusfestivalil, mis sel aastal toimub Paide Muusika- ja Teatrimajas.

Auhindu antakse välja 5 kategoorias: parim koostöö kogukonnaga, parim koostöö partneritega, põnevaim tund, parim noorte algatus ning ettevõtlik lasteaed.
Iga kategooria kolme parimat premeeritakse: esikoht saab 500, teine koht 250 ja kolmas 150 euro väärtuses auhindu. Edulugude konkursi korraldamist toetavad Haridus- ja Teadusministeerium ning ettevõtlusõppe programm “Edu ja Tegu” Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfondist.