Ida-Virumaa Ettevõtliku kooli avatud uste nädal!

16.-23. aprillil avavad Ida-Virumaa koolid ja lasteaiad oma uksed kõigile huvilistele – õpetajatele, lastevanematele, õpilastele jt.

Tule tutvu Ida-Virumaa võrgustiku õppeasutustega ning saa osa teistmoodi haridusest. Nädala jooksul on võimalus osaleda erinevates töötubades, lõimitud tundides ja õppetegevustes ning põneval väljasõidul,  koolitusel ja laadal.

Vastuvõtvad õppeasutused saavad toimuvat paremini planeerida, kui oma osalemise kinnitad eelnevalt registreerides siin:

Avatud uste programm 16-23.04.18

Avatud uste nädala lõpetab 23.04 J. Käisile pühendatud konverents Maidla Koolis. Rohkem infot konverentsi kohta leiad siit:

Ettevõtlikud õppeasutused, kes avavad oma uksed külalistele on: Jõhvi Põhikool,  Lüganuse Keskkool, Sillamäe lasteaed Päikseke, Kohtla-Järve lasteaed Kirju-Mirju, Voka lasteaed Naksitrallid ja Maidla Kool.

Hoia silm peal ka Ettevõtliku kooli lehel Facebook‘is.

Avatud uste  päevade toimumist rahastab Euroopa Liit  Regionaalarengu Fond, projektist „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks-  tugiprogrammide elluviimine perioodil 2017-2023“